NAŠE SPOLEČNOST SE SPECIALIZUJE NA SKLIZEŇ CUKROVKY A S TÍM SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY.

Touto činností se zabýváme už více než 18 let.  Moderní zázemí a zkušený tým odborníků nám umožňuje poskytovat služby k maximální spokojenosti všech našich zákazníků. 

Svůj začátek jsme spojili se značkou HOLMER, která byla a je absolutní špičkou ve výrobě strojů na sklizeň a odvoz cukrovky. Sklízecí stroje německé značky HOLMER jsou zárukou spolehlivosti a kvality. Moderní a chytrá řešení, která nabízejí nejnovější stroje této značky, nám umožňují v kombinaci s odborností našich zaměstnanců být stále krok před konkurencí a vylepšovat kvalitu našich služeb. S postupným rozšiřováním firmy se snažíme co nejvíce využít přednosti a dokonalý servis stojů Holmer k dalším službám pro naše zákazníky. Nejdříve jsme přidali do nabídky našich služeb rozmetání hnojů a kalů pomocí rozmetací nástavby BERGMANN na stroj HOLMEREM TERRA VARIANT. Nejnovější službou je od loňského roku aplikaci kejdy, digestátu atd. HOLMEREM TERRA VARIANT s nástavbou ZUNHAMMER a diskovým aplikátorem ZUNIDISK. Jde u unikátní technologii v zapravování kejdy nebo digestátu do půdy jedním stojem, navíc s využitím všech předností strojů HOLMER jako je tzv. krabí chod nebo velikost a šíře pneumatik. Ve všech námi prováděných činnostech je naším krédem maximálně spokojený zákazník, úcta a šetrnost k půdě. Toho se snažíme dosáhnout využitím špičkové techniky a nejnovějších technologických poznatků.

Výhody spolupráce s námi

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI SE SKLIZNÍ CUKROVKY

Máme za sebou již 18 sezon sklizně cukrovky. Osádky strojů jsou dlouhodobě stabilní, mají dlouholeté zkušenosti a jsou pro svou práci vysoce kvalifikované. Pro hladký průběh sklizně všechny námi používané stroje před sklizní prochází dokonalou technickou přípravou. K tomu máme k dispozici  sehraný tým techniků a moderní servisní středisko.

VYSOKÁ KVALITA POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Nerozlišujeme malé a velké zákazníky. Maximální kvalita provedené služby je pro nás to nejdůležitější.  Naši koordinátoři jsou při sklizni neustále v terénu a dispozici. Vlastními techniky zajišťujeme nepřetržitý servis všech strojů.

RYCHLOST A FLEXIBILITA

Vysoký počet provozovaných stojů a dokonalá organizace nám umožní reagovat i na nenadálé požadavky našich zákazníků.

Video ukázky

Náš tým

facebook_page_plugin