CO SE STANE V PŘÍPADĚ PORUCHY STROJE?

V případě poruchy stroje se nemusíte bát. Naši vlastní vyškolení technici s dlouhou praxí a zkušenostmi jsou k dispozici 24 hodin denně a jsou schopni opravit téměř jakoukoliv poruchu. V nejzávaznějších případech jsme schopni operativně zajistit jiný z našich 15-ti strojů na vyorávání řepy.

CO SE STANE V PŘÍPADĚ ŠPATNÉHO POČASÍ?

V případě špatného počasí můžete být v klidu. Naše stroje jsou schopny jet i v extrémních podmínkách díky moderním a chytrým řešením. Pokud se budete obávat o vývoz řepy, můžeme vám pomoci naším strojem HOLMER TERRA VARIANT, který zvládá stejně jako vyorávač ty nejextrémnější podmínky.

JSTE SCHOPNI PORADIT PŘI PŘÍPRAVÁCH NA SKLIZEŇ?

Máme mnoholeté zkušenosti v tomto oboru a rádi vám poradíme, abychom společnými silami dosáhli co nejlepších výsledků.

PROBÍHÁ SKLIZEŇ I PŘES NOC?

Všechny naše stroje pracují 7 dní v týdnu 24 hodin denně.

MŮŽETE ZAJISTIT I VÝVOZ ŘEPY?

Vývoz řepy zajišťujeme našimi stroji HOLMER TERRA VARRIANT. Je to ideální pomocník k našemu vyorávači. Urychluje vyorávání,především při zhoršených podmínkách a zajišťuje ideální vršení vyorané řepy na hromadu. S využitím těchto dvou strojů se opravdu nemusíte o nic starat.

PROČ POUŽÍVÁTE STROJE HOLMER?

Stroje značky HOLMER používáme, protože patří k absolutní špičce v tomto segmentu. Tímto nám dávají možnost poskytovat vám služby na té nejvyšší úrovni k vaší absolutní spokojenosti.

Náš tým

facebook_page_plugin