SPECIALISTI NA SKLIZEŇ CUKROVKY A SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY

Touto činností se zabýváme už více než 18 let. Moderní zázemí a zkušený tým odborníků nám umožňuje poskytovat služby k maximální spokojenosti všech našich zákazníků

quality_stamp-512

Výhody spolupráce s námi

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI SE SKLIZNÍ CUKROVKY

Máme za sebou již 18 sezon sklizně cukrovky. Osádky strojů jsou dlouhodobě stabilní, mají dlouholeté zkušenosti a jsou pro svou práci vysoce kvalifikované. Pro hladký průběh sklizně všechny námi používané stroje před sklizní prochází dokonalou technickou přípravou. K tomu máme k dispozici  sehraný tým techniků a moderní servisní středisko.

VYSOKÁ KVALITA POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Nerozlišujeme malé a velké zákazníky. Maximální kvalita provedené služby je pro nás to nejdůležitější. Naši koordinátoři jsou při sklizni neustále v terénu a dispozici. Vlastními techniky zajišťujeme nepřetržitý servis všech strojů.

RYCHLOST A FLEXIBILITA

Vysoký počet provozovaných stojů a dokonalá organizace nám umožní reagovat i na nenadálé požadavky našich zákazníků.

Něco z historie

Svůj začátek jsme spojili se značkou HOLMER, která byla a je absolutní špičkou ve výrobě strojů na sklizeň a odvoz cukrovky. Sklízecí stroje německé značky HOLMER jsou zárukou spolehlivosti a kvality. Moderní a chytrá řešení, která nabízejí nejnovější stroje této značky, nám umožňují v kombinaci s odborností našich zaměstnanců být stále krok před konkurencí a vylepšovat kvalitu našich služeb. S postupným rozšiřováním firmy se snažíme co nejvíce využít přednosti a dokonalý servis stojů Holmer k dalším službám pro naše zákazníky. Nejdříve jsme přidali do nabídky našich služeb rozmetání hnojů a kalů pomocí rozmetací nástavby BERGMANN na stroj HOLMEREM TERRA VARIANT. Nejnovější službou je od loňského roku aplikaci kejdy, digestátu atd. HOLMEREM TERRA VARIANT s nástavbou ZUNHAMMER a diskovým aplikátorem ZUNIDISK. Jde u unikátní technologii v zapravování kejdy nebo digestátu do půdy jedním stojem, navíc s využitím všech předností strojů HOLMER jako je tzv. krabí chod nebo velikost a šíře pneumatik. Ve všech námi prováděných činnostech je naším krédem maximálně spokojený zákazník, úcta a šetrnost k půdě. Toho se snažíme dosáhnout využitím špičkové techniky a nejnovějších technologických poznatků.

1994

Založení firmy. Společnost Agropt s.r.o. byla původně založena jako pila na dřevo.

1996

Začali jsme se sklizní cukrovky, pořízen první stroj HOLMER TERRA DOS a navázána úzká spolupráce s firmou HOLMER.

1997

Firma se rozšiřuje, má čtyři sklízeče HOLMER a pět stálých zaměstnanců.

2002

Zavedení nové služby – vývoz cukrovky od vyorávače novým strojem HOLMER TERRA VARIANT. Umožňuje práci téměř v jakýchkoliv podmínkách. Rozšíření počtu sklízečů na 6.

2003

Další rozšíření služeb – sestavení linky na rozmetání hnojů a kalů. Linka obsahuje dva traktory NEW HOLLAND s rozmetadly BERGMANN, HOLMER TERRA VARIANT s nástavbou BERGMANN a manipulátor CLASS. 

2006

Pořízení prvního stroje HOLMER TERRA DOS T3, v tomto roce jsme poprvé sklidili cukrovou řepu pro naše zákazníky z více než 6000 ha. 

2007

Dokončena rekonstrukce zázemí společnosti – hala na opravování strojů, garáž na stroje, kancelář a sklad. Moderní zázemí nám umožňuje dále zlepšovat služby pro naše zákazníky. Nově poskytujeme služby i pro zákazníky na Slovensku.

2011

Rozšíření strojového parku na 9 vyorávacích strojů HOLMER TERRA DOS.

2012

Rozšíření služby rozmetání hnojů a kalů – tři linky po třech strojích s rozmetadly BERGMANN a s manipulátory zvyšují kapacitu na 200000 tun rozmeteného hnoje za rok.

2013

V tomto roce jsme jeli v řepné kampani s 12 originálními vyorávacími stroji  HOLMER TERRA DOS a 3 vyvažeči na cukrovku. Překonána hranice 10000 ha sklizené cukrovky. Zavedli jsme novou službu – aplikaci digestátu a kejdy. Stroj HOLMER TERRA VARIANT s nástavbou ZUNHAMMER  umožňuje nejmodernější aplikaci digestátu a kejdy s přímým zapravováním.

2014

Podařilo se sklidit více než 11 000 ha cukrové řepy. Rozmetli jsme více než  160 000 mhnojů a kalů. A aplikovali jsme více než  100 000 m3 digestátu a kejdy. 

Reference

S firmou Agropt spolupracujeme již několik let při sklizni cukrovky a rozmetání hnojů. Ceníme si především vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Sklizeň cukrovky mají dobře organizovanou a zvládají plnit požadované termíny i v nepříznivých klimatických podmínkách. Nejnověji se nám velice osvědčilo vyvážení a vršení cukrovky na hromady jejich stroji Holmer Terra Variant. Šetří půdu, minimalizují ztráty.

Ing. Tomáš Zezulák

Agrodružstvo Morkovice

Rychlá a snadná domluva na sklizni cukrové řepy. Vše probíhá hladce a v dobré kvalitě. Dobrá komunikace s p. Trávníčkem i s obsluhou strojů.

soukromý zemědělec

Třebětice

Časté dotazy

V případě poruchy stroje se nemusíte bát. Naši vlastní vyškolení technici s dlouhou praxí a zkušenostmi jsou k dispozici 24 hodin denně a jsou schopni opravit téměř jakoukoliv poruchu. V nejzávaznějších případech jsme schopni operativně zajistit jiný z našich 15-ti strojů na vyorávání řepy.

V případě špatného počasí můžete být v klidu. Naše stroje jsou schopny jet i v extrémních podmínkách díky moderním a chytrým řešením. Pokud se budete obávat o vývoz řepy, můžeme vám pomoci naším strojem HOLMER TERRA VARIANT, který zvládá stejně jako vyorávač ty nejextrémnější podmínky.

Máme mnoholeté zkušenosti v tomto oboru a rádi vám poradíme, abychom společnými silami dosáhli co nejlepších výsledků.

Všechny naše stroje pracují 7 dní v týdnu 24 hodin denně.

Vývoz řepy zajišťujeme našimi stroji HOLMER TERRA VARRIANT. Je to ideální pomocník k našemu vyorávači. Urychluje vyorávání,především při zhoršených podmínkách a zajišťuje ideální vršení vyorané řepy na hromadu. S využitím těchto dvou strojů se opravdu nemusíte o nic starat.

Stroje značky HOLMER používáme, protože patří k absolutní špičce v tomto segmentu. Tímto nám dávají možnost poskytovat vám služby na té nejvyšší úrovni k vaší absolutní spokojenosti.

Video ukázky